Cztery trafienia Lewego w niemieckiej Bundeslidze!

Niesamowity mecz rozegrał w niedzielę najlepszy piłkarz naszej drużyny narodowej, czyli Lewandowski Robert. Trzeba przyznać, że praktycznie sam pokonał drużynę Herthy. Nasz kapitan rozegrał cały pojedynek. Na na placu boju mogliśmy podziwiać innego reprezentanta naszego kraju, czyli Krzysztofa Piątka, który zameldował się w drugiej połowie pojedynku. Udało mu się zaliczyć asystę przy trafieniu kolegi z Herthy. Druga część starcia była niesamowicie emocjonująca.

Bayern ma za sobą trudny tydzień. Najpierw wysoko przegrali z drużyną z Hoffenheim. W środę zwyciężyli Borussię Dortmund 3:2 w spotkaniu o Superpuchar ligi niemieckiej. Mecz z Herthą z Berlina miał udowodnić, że brak zwycięstwa tydzień temu to wyłącznie chwilowa niemoc. Szczególnie Lewy pragnął zaprezentować się z dobrej dyspozycji. Do spotkania z drużyną ze stolicy Niemiec Lewy miał w swoim dorobku jedno trafienie w niemieckiej lidze.

Emocjonująca druga odsłona meczu!

Piłkarze Bayernu Monachium agresywnie zaczęli ten mecz. Od pierwszych minut starcia naprawdę widoczny na boisku był reprezentant Polski. Miał możliwość na wstrzelenie bramki, jednak jego atak był nieznacznie chybiony. Chwilę później swoją sytuację mieli gracze zespołu Herthy Berlin. Lukebakio Dodi nie był w stanie umieścić piłki w siatce golkipera drużyny mistrza Niemiec, czyli Manuela Neuera. Warto przyznać, że zawodnicy berlińskiej Herthy pokazali się w dobrej dyspozycji. To był niezwykle pasjonujący pojedynek.

Pierwszego gola w tym starciu trafił niemiecki zawodnik Mueller. Arbiter tego pojedynku bramki ostatecznie nie dopuścił. Thomas Mueller był w tej sytuacji na spalonym. Bayern z Monachium mimo to nadal przeprowadzał akcję pod bramką drużyny z Berlina. Chwilę później futbolówkę do bramki golkipera Herthy Berlin wpakował napastnik Bayernu, czyli Lewy. Pierwsza odsłona tego meczu zakończyła się prowadzeniem 1:0.

Finalnie ten pojedynek piłkarski zakończył się wygraną Bayernu Monachium 4:3. Trzeba przyznać, że ten mecz był niezwykle emocjonujący.

Zostaw komentarz