Pol'and'Rock Festival 2018

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbywał się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, zmienił ją ze względów prawnych. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbył się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i co roku ściąga ogromne rzesze fanów granej tam muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i ewoluował z biegiem lat. Na jego szybki rozwój miało wpływ zarówno rosnące zainteresowanie sympatyków muzyki, ale co za tym idzie, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, powiększyła się ilość koncertów zagranicznych artystów oraz liczba fanów muzyki zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba fanów "woodstocku" waha się między 300 a 750 tysięcy. Wejście na Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowe, a porządku pilnują odpowiednie służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy nominowany był do konkursów mających na celu wyłonienie najciekawszych światowych i europejskich festiwali. Jego organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co cenią jego uczestnicy. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą wypełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje różne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą odbyć rozmowy z wyjątkowymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji oraz pogłębić wiedzę z wielu dziedzin nauk.

Możesz być pewny – festiwalowy klimat i wspaniałe momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje wielka szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Zostaw komentarz