Sport

Świetny mecz dla piłkarzy Milanu. Wynik remisowy na stadionie United

Nie ma żadnych wątpliwości, iż nożna piłka to jedna z najmocniej popularnych dyscyplin sportowych w całej Europie. Niemal codziennie przed ekranami zasiada sporo fanów, którzy mają chęć podziwiać swoich zawodników na murawie. Między innymi dlatego powstały różnego rodzaju zmagania, które grupują najwybitniejsze zespoły w całej Europie. Aktualnie najciekawszymi zmaganiami jest Liga Mistrzów. To tam można podziwiać najzdolniejsze ekipy ze Starego Kontynentu poprzedniego sezonu. Jest jednak również Liga Europy, do której toczą między sobą pojedynki trochę mniej skuteczne drużyny. To jednak nie oznacza, że Liga Europy nie ma emocji. Grane tam spotkania często są naprawdę ekscytujące i mamy szansę by zobaczyć ogromną ilość trafień. W pisanym właśnie poście chcemy skoncentrować się na pojedynku [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwa zespoły, które kiedyś odnosiły triumfy na kontynencie europejskim, a w tym momencie skupiają się nad zbudowaniem swojej siły.

Zdaniem wielu specjalistów to jest jedna z najciekawszych duetów 1/8 finału rozgrywek Ligi Europy. Jedynym minusem tego meczu jest to, iż kibice nie mogą śledzić go na żywo z krzesełek stadionowych. Gracze AC Milan bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie. Ekipa AC Milan miała chęć błyskawicznie wykorzystać fakt, że Manchester słabo zaczął to starcie. Milan w ciągu pierwszych piętnastu minut strzelił do siatki dwukrotnie. Te gole nie zostały jednak przyznane. Sędzia tego meczu dwa razy unieważniał trafienia piłkarzy z Mediolanu. Kibice przed ekranami telewizorów nie mieli okazji zobaczyć goli w premierowej odsłonie. Bardzo dużo doznań było jednak w drugiej połowie. Druga połowa znacznie lepiej zaczęła się dla United z Manchesteru. Ponownie swoją doskonałą dyspozycję zaprezentował Bruno Fernandes. Fenomenalnie dograł futbolówkę do Amada Diallo, a on bez większych kłopotów wpakował futbolówkę do siatki Milanu. Wyglądało na to, że piłkarze gospodarzy dowiozą prowadzenie do ostatnich minut spotkania, lecz AC Milan był w stanie wyrównać w końcówce. Dla Milanu trafienie upolował Kjaer Simon i mecz zakończył się remisem 1:1.