Sport

Chelsea Londyn zagwarantowała sobie awans do finałowego meczu rozgrywek Pucharu Ligi Angielskiej! Po niesamowicie ekscytującym pojedynku piłkarze trenowani przez Thomasa Tuchela dali radę zwyciężyć Tottenham wynikiem 1:0!

Futbolowi wielbiciele z Wysp na wieczór w środę skupieni byli na pojedynku, który rozgrywany był między Chelsea Londyn, a londyńskim Tottenhamem. Stawka środowego pojedynku była niesamowicie wysoka, ponieważ zwycięzca tego dwumeczu miał awansować do finału Pucharu Angielskiej Ligi! W pierwszym pojedynku tych dwóch drużyn londyńska Chelsea, która zwyciężyła wynikiem 2:0 na swoim terenie była o wiele skuteczniejsza. Każdy był jednak świadomy tego, iż w drugim pojedynku nie będzie brakowało ciekawych akcji. Nic bardziej mylnego od pierwszej do ostatniej minuty kibice piłkarscy mieli szansę oglądać fenomenalne spotkanie. Trenowani przez Conte piłkarze bez najmniejszych wątpliwości mieli nadzieję na dobry wynik, lecz zespół londyńska Chelsea ekspresowo ruszyła do ataku. Piłkarze Tuchela Thomasa wyszli na prowadzenie już w osiemnastej minucie, gdy po bardzo dobrym zagraniu Mounta Masona piłkę do siatki skierował Reudiger.

Na pewno był to niesamowity start starcia dla Chelsea z Londynu, która znacznie zbliżyła się w ten sposób do finałowego spotkania Pucharu Ligi Angielskiej. Gracze Tottenhamu Hotspur od tego momentu musieli odrobić już trzy bramki, żeby chociażby doprowadzić do dodatkowego czasu gry. było to bardzo ciężkie zadanie i to z całą pewnością. Zebrani na trybunach w Londynie piłkarscy kibice mogli mieć również sporo powodów do złości z powodu systemu VAR. Sędziujący to starcie arbiter aż dwa razy wskazywał na jedenastkę dla drużyny gospodarzy, jednak dwukrotnie także był zmuszony te zarządzenie anulować po sprawdzeniu akcji za pomocą systemu VAR. Mimo wszystko zawodnicy Tottenhamu Londyn w dalszym ciągu starali się o dobry wynik i zdołali nawet strzelić gola. W tym przypadku jednak kolejny raz musiał zainterweniować system VAR i arbiter prowadzący ten mecz zasygnalizował, że kapitan reprezentacji Anglii w momencie dogrania był na spalonym. Londyńska Chelsea ostatecznie wygrała to starcie rezultatem 1:0 i wystąpi w finale Pucharu Angielskiej Ligi, gdzie jej przeciwnikiem będzie Arsenal Londyn albo Liverpool FC.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz