Sport

Drużyna narodowa Polski siatkarzy poniosła porażkę w meczu finałowym mistrzostw świata z włoską kadrą rezultatem 1 do 3!

Dużo fanów siatkówki ma doskonałą świadomość tego, jak istotnym wydarzeniem jest mundial. O tym wiedzą przede wszystkim fani tej dyscypliny w naszym kraju, ponieważ polska narodowa kadra siatkarzy od lat zwycięża na turniejach międzynarodowych. Nikogo więc nie dziwi to, iż w naszym kraju zapanowała euforia, gdy ogłoszono zmianę organizatora mundialu. Turniej na początku miał się odbyć w Rosji, ale z uwagi na terrorystyczne działania organizacja została zabrana Rosjanom. Siatkarska federacja FIVB nie miała jednak powodów do zmartwień, ponieważ Polska udowodniła już kilka razy, że jest w stanie obsłużyć wydarzenie o tak wysokiej randze. 8 lat temu na halach w naszym kraju również organizowane były mistrzostwa świata i wtedy narodowa drużyna Polski w siatkówkę zdobyła tam złoty medal. Większość sympatyków wierzyła to, iż i teraz będzie identycznie.

Trzeba zaznaczyć, że polska drużyna narodowa siatkarzy od początku mistrzostw świata wyglądała fantastycznie. Bez większych kłopotów pokonywaliśmy następnych rywali i wydawało się, że jesteśmy na najlepszej ścieżce do drugiej obrony tytułu mistrzowskiego. W pojedynku półfinałowym po pięciosetowej walce zwyciężyliśmy brazylijski zespół wynikiem trzy do dwóch. Włoska kadra narodowa była rywalem reprezentacji Polski w meczu finałowym mistrzostw świata. To bez wątpienia ekipa, w której można obserwować wielu uzdolnionych siatkarzy. Pokazali oni na halach w Polsce, iż w kolejnych latach trzeba będzie się z nimi liczyć. finałowe spotkanie świetnie zaczęła drużyna narodowa Polski, zwyciężając w I secie wynikiem 25 do 22. Następne odsłony to był już jednak popis gry włoskiej drużyny narodowej. Spora ilość pomyłek ze strony naszej reprezentacji i naprawdę sprawna gra włoskiego zespołu narodowego sprawiła, że to właśnie oni zwyciężyli w finałowym meczu wynikiem jeden do trzech. Ostatecznie polska drużyna narodowa zajęła drugą lokatę na mundialu i warto podkreślić to, że to także jest niezwykły sukces.|Polska narodowa kadra finalnie wywalczyła miejsce numer dwa na mundialu i trzeba zaznaczyć, iż to również jest gigantyczny sukces.|drugie miejsce na mistrzostwach świata finalnie wywalczyła polska kadra i trzeba zaznaczyć to, iż to również jest gigantyczny sukces.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz