Sport

Gracze Borussii Dortmund byli bez większych szans i ostatecznie przegrali wynikiem 0:4! Fenomenalne zwycięstwo Ajaxu Amsterdam w Champions League!

Piłkarscy wielbiciele zgromadzeni na stadionie w Amsterdamie mieli okazję śledzić niesamowity mecz. Ajax Amsterdam podejmował na wieczór we wtorek na swoim stadionie BVB, a więc silną ekipę z rozgrywek niemieckich. Na początku trzeba powiedzieć o tym, iż zwycięzca holenderskiej ligi fantastycznie zainaugurował zmagania w aktualnie trwającej edycji Ligi Mistrzów. Przed wtorkowym spotkaniem mistrzowie holenderskich rozgrywek mieli na swoim koncie dwa zwycięstwa i w spotkaniu z BVB ich zamierzeniem ponownie był komplet punktów. Gracze Borussii Dortmund również mieli chrapkę na pełną pulę punktów w tym pojedynku i tym razem nie miało być aż tak łatwo. W tym spotkaniu ciężko było wyznaczyć faworyta do wygranej i trzeba to potwierdzić. Oba zespoły miały równe szanse i wszystko rozstrzygnąć się miało w trakcie dziewięćdziesięciu minut. Bez cienia wątpliwości mało kto oczekiwał tak miernego spotkania w wykonaniu dortmundzkiej Borussii i równolegle tak fenomenalnego spotkania piłkarzy mistrza holenderskich rozgrywek.

Rzeczywistość okazała się jednak niezwykle brutalna dla kibiców klubu niemieckiego. Piłkarze Ajaxu od początku tego meczu prezentowali się znacznie korzystniej od swoich rywali. Znajdujący się w genialnej formie w obecnym sezonie Haaland Erling był w trakcie trwania tego starcia całkowicie wyłączony i nie potrafił znaleźć drogi do bramki rywala. Ajax z kolei okazał się bardzo efektywny, czego najlepszym przykładem jest ostateczny wynik pojedynku. Rezultatem cztery do zera triumfowali Gracze drużyny mistrza holenderskich rozgrywek i tym samym wzmocnili się na miejscu lidera w swojej grupie. Bez najmniejszych wątpliwości to zwycięstwo ich przybliża do promocji do fazy pucharowej, która rozgrywana będzie po przerwie zimowej. Gracze niemieckiej Borussii teraz mają dwa tygodnie na przygotowanie taktyki do spotkania rewanżowego, które rozgrywane będzie w Dortmundzie. To na pewno będzie okazja na to, aby choć trochę zrewanżować się za zły wynik na wyjeździe. Dyspozycją przedstawianą przez graczy selekcjonera Ten Haga są urzeczeni sympatycy piłkarscy ze Starego Kontynentu i zaczynają wierzyć w powtórkę wyniku z sezonu 2018/2019, gdy to Ajax awansował aż do 1/2 finału Pucharu Europy eliminując wcześniej wiele faworyzowanych drużyn.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz