Sport

Gracze z Brazylii ograli narodową reprezentację Kolumbii wynikiem 1:0 i są już pewni wylotu na mistrzostwa! Drużyna narodowa Brazylii zapewniła sobie awans do czempionatu światowego w Katarze!

Drużyna narodowa Brazylii jest jedną z najlepszych zespołów piłkarskich i futbolowi fani z całej Europy świetnie zdają sobie sprawę z tego. Od czasu do czasu możemy usłyszeć o młodym graczu, który ma duże szansę na przeżycie sporej kariery piłkarskiej i pochodzi on akurat z kraju kawy. Ten kraj wypuścił w Europę naprawdę dużą liczbę piłkarzy, którzy uszczęśliwiali serca futbolowych fanów ze Starego Kontynentu. Drużyna Brazylii ma potężny skład w tym momencie, który bez wątpienia może powalczyć o złoty medal na katarskim mundialu, które będą się odbywać w roku 2022. Rozsądnie mieć na uwadze, że gracze reprezentacji narodowej Brazylii świetnie przebrnęli przez eliminacyjne zmagania do mistrzostw świata w Katarze. Na wieczór w czwartek otrzymali okazję, aby przypieczętować sobie kwalifikację do światowych mistrzostw, jednakże potrzebowali do tego triumfu z kadrą Kolumbii. W czwartek, jednak potrzebowali do tego zwycięstwa z narodową kadrą Kolumbii. Za sprawą tego, że gracze Brazylii świetnie dali radę z tym oponentem mieli okazję świętować ugranie miejsca na mistrzostwach świata.

W tym momencie trwających kwalifikacyjnych zmaganiach do czempionatu światowego w Katarze Brazylia raz utraciła pełną zdobycz punktową. To właśnie w starciu z kadrą Kolumbii, które zakończone zostało rezultatem zero do zera to się wydarzyło. Reprezentanci Brazylii ponownie byli faworytem, kiedy przyszedł czas na rewanżowe spotkanie. Na boisku w Sao Paulo ten mecz został rozegrany i brazylijscy piłkarze byli naprawdę mocno zmotywowani, by ograć swoich rywali. Naprawdę długo na tablicy utrzymywał się rezultat remisowy, lecz w końcowym rozrachunku Brazylijczycy byli w stanie strzelić rozstrzygającego gola. Bramkę, która przypieczętowała trzy punkty w trakcie tego spotkania zdobył Paqueta, który dostał niezwykłe podanie od najlepszego gracza brazylijskiej narodowej drużyny Neymara Jr.. Narodowa drużyna Brazylii takim sposobem stała się pierwszym zespołem z Ameryki Południowej, która zapewniła sobie wyjazd na światowy czempionat w Katarze. Trzeba pamiętać, że eliminacje są na finiszu i za moment poznamy komplet zespołów, które będą walczyć o mistrzostwo świata.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz