Sport

Kilku piłkarzy odepchniętych od drużyny narodowej! Trener Sousa przedstawił na początku tygodnia listę graczy reprezentacji naszego kraju na Mistrzostwa Starego Kontynentu!

O występie na turnieju mistrzowskiej rangi marzy spora ilość młodych chłopców, których celem jest gra profesjonalna w nożną piłkę. Nie ulega wątpliwości to piłka nożna to w tej chwili najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym świecie. Zawodnicy od lat wczesnych po to trenują, by w przyszłych latach występować w meczach na największych boiskach do nożnej piłki. Musimy jednak pamiętać o tym, iż ścieżka do zostania profesjonalnym graczem jest trudna i wymaga sporej liczby wyrzeczeń. Właśnie z tego powodu chłopaki, którym powiodło się budzą bardzo często uprzedzenie i w tym samym momencie szacunek pośród swoich przyjaciół. Dwadzieścia cztery ekipy walczyć będą w Starego Kontynentu mistrzostwach, które rozpoczną się w połowie czerwca. To bez wątpienia dowodzi, iż na kibiców piłki nożnej czekają wielkie doznania. Turniej mistrzostw Starego Kontynentu ciągnąć się będzie przez miesiąc, a więc z całą pewnością będziemy obserwatorami bardzo dużej liczby goli a także pojedynków piłkarskich. Szkoleniowiec Paulo Sousa skonstruował listę zawodników na turniej Starego Kontynentu mistrzostw, i właśnie dlatego w naszym felietonie jednak pragniemy skoncentrować się na narodowej kadrze.

Od długiego czasu ogłaszanie listy graczy na wielkiej rangi rozgrywki takie jak światowe mistrzostwa lub Mistrzostwa Europy pobudzić potrafi ogromne emocje w naszym narodzie. Się przytrafiały w takich jak tych przypadkach z reguły, które nie każdemu się podobały. Identycznie było w przypadku tych powołań. Szkoleniowiec Sousa Paulo zaprezentował listę graczy i z pewnością gigantycznym zdziwieniem był brak w narodowej drużynie Grosickiego Kamila, który przez lata stanowił ofensywną siłę naszej narodowej kadry. Od bardzo dawna gracz WBA nie gra w futbol równomiernie i jest to głównym powodem tego, że selekcjoner Sousa Paulo nie miał ochoty powołać Turbogrosika do składu drużyny narodowej na europejski czempionat. Szczerze mówiąc posiadamy fantastyczną narodową kadrę, która może powalczyć o genialny wynik na europejskich mistrzostwach. Zostaje nam w takim przypadku wyczekiwać na inauguracyjny mecz rozgrywek, w którym kadra Polski walczyć będzie z kadrą Słowaków.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz