Sport

Kody bonusowe

Zakłady wzajemne - jak zdefiniować czym są?


Zawieranie typu wzajemnego polega na przewidywaniu czy dane wydarzenie, zwykle z życia sportowego ale nie zawsze tak bywa, zajdzie. Więc w wzajemnych zakładach siedzi klient, czyli osoba typująca mecz, a z dalszej operator - podmiot, który potwierdza wybór gracza na wskazanych przez niego warunkach. Najbardziej popularne zakłady stawiane będą na tenisa czy piłkę nożną. Sprawdź


Gdzie rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką?


Zarejestrowanie się u operatora bukmacherskiego jest czynem podstawowym.

Musisz mieć na uwadze, że na terenie Polski działa ustawa antyhazardowa, zgodnie z którą zakłady mogą przyjmować tylko legalni operatorzy, posiadający licencję Ministra Finansów. Zarejestrowanie nowego konta a także jego weryfikacja przez zakład to więc fundamentalny oraz obligatoryjny etap. Jeśli zatem jesteśmy pewni, że z typowania zamierzamy mieć spore wygrane, należy skupić się na obstawianiu określonej dziedziny wydarzeń, danej dziedziny lub typu zakładów, jak choćby zakłady na żywo. Taka strategia to równocześnie poprawniejsze monitorowanie wyników statystycznych, bardziej trafne analizy i co za tym stoi na wyższe sukcesy u bukmachera.


Jakim sposobem wytypować swój zakład sportowy?


Każdy typer, typując określone wydarzenie sportowe stawia daną kwotę, którą chce postawić, by wygrać określoną ilość postawionych środków. Kwotę stawianą w zakładzie nazywamy stawką zakładu bukmacherskiego. Buk posiadający w swojej ofercie zakład określa kurs wyrażające czy dane zajście zostanie potem liczone. Kurs okazuje się być określeniem prawdopodobieństwa zajścia wydarzenia na kuponie bukmacherskim. Stawka zakładu pomnożona przez kurs zakładu daje przyszłą wygraną albo stratę. Stawiając zakłady można więc nieźle zdobyć pieniądze, poprawnie typując dany zakład czy też utracić zainwestowane fundusze w przegranym typie.


Czym są zakłady na żywo?


Obstawianie meczy na żywo to najbardziej ceniona i jedna z ulubionych metod stawiania zakładów przez typerów. Dzięki niej możliwe okazuje się typowanie zakładów w trakcie rozgrywania danego wydarzenia tenisowego. Można powiedzieć, że to interesująca forma zawierania zakładów, którą prezentują operatorzy zakładów bukmacherskich. Dzięki zakładom live możemy w tym samym momencie śledzić wydarzenie live a także w danym momencie kontrolować i reagować na zajścia stawiając typy.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Zostaw komentarz