Sport

Legia z Warszawy ograła Spartak z Moskwy i wysunęła się na pierwszą pozycję w tabeli grupy C! Niebywałe rozstrzygnięcie w kolejce numer jeden zmagań Europa League!

Trzeba mieć świadomość, że piłkarskie kluby z naszego kraju nieczęsto są w stanie zapewnić kibicom optymistyczne emocje w europejskich rozgrywkach. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że co roku drużyny z polskiej ligi ekspresowo ponoszą klęski w zmaganiach kwalifikacyjnych i kończą swoją przygodę w europejskich rozgrywkach. Fani futbolu z naszego kraju w trwającym aktualnie sezonie mogli być jednak o wiele mocniej zachwyceni z formy klubów PKO Ekstraklasy. W ostatecznym rozrachunku do grupowych zmagań rozgrywek europejskich zakwalifikowała się jedynie Legia z Warszawy, jednakże reszta drużyn podczas kwalifikacji radziła sobie naprawdę nieźle. Jednakże teraz mamy chęć się skoncentrować na dyspozycji warszawskiej Legii, która podczas środowego wieczoru rozpoczęła walkę w rozgrywkach grupowych Ligi Europejskiej. W premierowym spotkaniu batalii grupowej przeciwnikiem był moskiewski Spartak, a więc bardzo zasłużony klub z Rosji.

Bardzo dużo sportowych redakcji przed tym starciem jednomyślnie uważało, iż Legii z Warszawy niezwykle trudno będzie postarać się o jakiekolwiek punkty. Przed tym spotkaniem moskiewski Spartak zdawał się rywalem zdecydowanie trudniejszym i mistrz polskiej ligi musiał się mocno postarać, żeby zdobyć chociażby remis w tym spotkaniu. Sytuacja w trakcie meczu przedstawiała się jednak inaczej, co bez cienia wątpliwości jest bardzo dobrą wiadomością dla piłkarskich sympatyków z Polski. Piłkarze prowadzeni przez Michniewicza Czesława już od pierwszych minut tego spotkania zgotowali drużynie gospodarzy i w paru sytuacjach byli bardzo blisko strzelenia gola. Gracze Spartaka z Moskwy bez wątpienia byli bardzo zaskoczeni tym, w jakim stylu ten mecz rozgrywają piłkarze mistrza ligi polskiej. Taktyka mistrza PKO Ekstraklasy okazała się niesamowicie rozważna i można było dostrzec w niej pomysł na ten mecz. Zapowiadało się na to, że starcie skończy się remisowym rezultatem w sytuacji, kiedy na tablicy wyników wybiła 90. minuta meczu. Jednak wtedy piłkarze mistrza naszego kraju przeprowadzili niezwykłą kontrę, która zakończyła się trafieniem dla drużyny przyjezdnych zdobytym przez Lirima Kastratiego. Jeszcze pod koniec pojedynku zawodnicy Spartaka Moskwa usiłowali strzelić bramkę, jednak brakło im paru minut i to gracze warszawskiej Legii mogli świętować wygraną.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz