Sport

Narodowa reprezentacja Ukrainy będzie rywalizować w finałowym meczu baraży o Mistrzostwa Świata po tym jak zwyciężyła szkocką drużynę narodową!

W poprzednim tygodniu sympatycy futbolu z całej Europy z ciekawością oczekiwali na mecz drużyny narodowej Ukrainy z reprezentacją Szkocji. To byłoby absolutnie normalne starcie jeszcze parę miesięcy temu, ale okoliczności uległy mocnej zmianie. To barażowe starcie pierwotnie miało być rozegrane trzy miesiące temu, ale przeszkodziła w tym inwazja rosyjskich wojsk na teren Ukrainy. Federacja piłki nożnej Ukrainy zapytała o przełożenie meczu, na co przystała federacja piłkarska FIFA. Nowy termin ustalony został na 1 czerwca i obydwie drużyny były gotowe do pojedynku. Faworyta do zwycięstwa w tym barażowym pojedynku bez najmniejszych wątpliwości było naprawdę ciężko wskazać. Z wielką zawziętością podchodzili do tego pojedynku piłkarze narodowej reprezentacji Ukrainy, żeby zaprezentować światu, że są zmotywowani oraz przygotowani do rywalizacji na boisku.

Kadra narodowa Szkocji z kolei planowała potraktować to spotkanie jak wszystkie inne. Selekcjoner od rozpoczęcia meczu powtarzał swoim piłkarzom, że muszą być skupieni i nie mogą popełniać błędów. Ukraińska drużyna narodowa jest znana z tego, iż jest w stanie wyprowadzać niesamowicie szybkie kontry, które najczęściej kończą się bramką. To starcie naprawdę było niesamowicie intrygujące i trzeba podkreślić ten fakt. Ukraińscy piłkarze jednak byli tego dnia dużo lepsi od swoich przeciwników. Pierwszego gola dali radę ustrzelić w 33 minucie, gdy do siatki zdołał trafić Jarmołenko. Prezentacją świetnej gry piłkarzy z Ukrainy, którzy dobrze odpierali ataki reprezentacji narodowej Szkocji była pierwsza odsłona tego pojedynku. Wynikiem 1:0 dla reprezentacji narodowej Ukrainy zakończyła się pierwsza połowa tego spotkania. W trakcie drugiej odsłony spotkania mieliśmy możliwość podziwiać aż trzy gole. Dwukrotnie do siatki strzelali gracze reprezentacji Ukrainy i raz piłkarze Szkocji. Pojedynek skończył się wynikiem 3:1 na korzyść naszych sąsiadów. Ukraińska drużyna narodowa nadal ma szansę pojechać na mundial, który rozgrywany będzie w Katarze dzięki temu zwycięstwu.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz