Sport

Niesamowite przeżycia w ostatnich piętnastu minutach spotkania z angielską drużyną narodową! Szymański Damian zdobył gola i stał się herosem polskiej narodowej kadry!

Od wielu lat wiadomo, że reprezentacja polska piłkarska rozgrywająca pojedynki na stadionie w Warszawie jest bardzo ciężka do ogrania. Tracimy bramki na tym obiekcie faktycznie naprawdę rzadko i warto mieć świadomość faktu, iż spora zasługa w tym kibiców piłkarskich z Polski. Gdy Narodowy Stadion zapełnia się do ostatniego krzesełka gracze naszej drużyny dostają nadwyżkowego zastrzyku energii. W zmaganiach kwalifikacyjnych do światowych mistrzostw gracze selekcjonera Paulo Sousy pokazują się do tej chwili całkiem nieźle, ale ich dyspozycja daleka jest od ideału. Wieczorem w środę polskich piłkarzy czekał bardzo skomplikowany sprawdzian, jakim był z całą pewnością pojedynek z angielską drużyną narodową. To jak trudnym oponentem w historii spotkań polskiej kadry są zawodnicy angielscy ma świadomość tego każdy fanatyk piłki nożnej z Polski. Nie mogliśmy sobie pozwolić na wątpliwości w sytuacji jak ta, gdyż najważniejsze było ugranie jak największej ilości punktów.

Polska drużyna przed tym spotkaniem była od samego początku skazana na przegraną. Bardzo dobrze na pewno zwrócić uwagę na fakt, iż polscy gracze z reguły naprawdę mocno mobilizują się na mecze z o wiele potężniejszymi. Podobnie było w tym pojedynku i należy przyznać, przez spory czas mogliśmy nawet twierdzić, iż narodowa kadra Polska mogłaby powalczyć o pełną pulę punktów z reprezentacją piłkarską Anglii. dla drużyny narodowej Polski to było strasznie ciężkie starcie i bez wątpienia należy ich chwalić za rywalizację do zakończenia meczu. Mogło się wydawać, iż to może być koniec marzeń o dobrym wyniku, w chwili, gdy gola w osiemdziesiątej minucie ustrzelił Kane Harry. Kadra narodowa Polski jednak nie zamierzała się poddać i do końca spotkania poszukiwała szansy do zdobycia gola. W doliczonym czasie gry, który doliczył arbiter bramkę na wagę remisowego wyniku zdobył gracz AEK Ateny Szymański Damian. Była to bez cienia wątpliwości świetna chwila dla tego uzdolnionego gracza. Piłkarska reprezentacja Polski w końcowym rozrachunku była w stanie wywalczyć korzystny wynik na Stadionie Narodowym podczas batalii z angielską drużyną i dzięki temu nadal ma duże szanse na promocję do mistrzostw świata.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz