Sport

Niezwykłe spotkanie w niedzielę na wieczór w lidze francuskiej rozgrywali gwiazdy PSG! na francuskich boiskach było elektryzująco i podziwiać mogliśmy naprawdę dużo bramek podczas weekendu!

Naprawdę bardzo długo francuska ekstraklasa była uważana przez specjalistów piłkarskich za zmagania z niższej półki. Mocnych klubów, które byłyby w stanie do samego końca toczyć boje w zmaganiach europejskich w większości przypadków był tam deficyt. Na początku zeszłej dekady jednak do Paris Saint-Germain doszedł świeży prezes, który rozpoczął całkowicie nowy rozdział dla stołecznego zespołu oraz francuskich rozgrywek. Od przejęcia PSG liga francuska zaczęła być dużo bardziej popularna i zawodnicy chętniej godzili się na przenosiny do klubów z Francji. W dzisiejszym poście mamy w planach skupić się na tym, co w chwili obecnej dzieje się we francuskiej lidze. Nie da się ukryć, że w tym momencie najpotężniejszym klubem we francuskiej Ligue 1 jest Paris Saint Germain, które znów bez większych komplikacji zmierza ku zdobyciu mistrzostwa. Na obecną chwilę może wydawać się, że nie ma we francuskich rozgrywkach zespołu, który byłby w stanie ukrócić dominację zawodników PSG.

Trenowana przez szkoleniowca Mauricio Pochettino ekipa pod wieczór w niedzielę zwyciężyła Stade de Reims wynikiem 4 do 0. Zawodnicy PSG w ten sposób mieli w stanie zapisać do własnego dorobku kolejne niesamowicie ważne w odniesieniu do konkurowania o tytuł mistrzowski trzy punkty. Rozsądnie wziąć pod uwagę to, iż swoje pierwsze trafienie dla Paris Saint Germain w trakcie tego meczu zdobył Ramos, który podczas letniego okienka transferowego kupiony został z Realu Madryt. Na pewno najlepsze spotkanie rozegrało się między Girondins Bordeaux oraz RC Strasbourg Alsace. Zespół gości w trakcie obecnego sezonu walczy o występ w Champions League, jednak w tym spotkaniu byli zmuszeni pogodzić się z przegraną. Piłkarze Girondins Bordeaux triumfowali wynikiem 4 do 3, co bez najmniejszych wątpliwości mogło podobać się futbolowym sympatykom, którzy zasiadali na obiekcie tego dnia. Na rezerwowej ławce pełne 90 minut spędził natomiast Majecki Radosław, którego Monaco było gorsze od Montpellier HSC i przegrało wynikiem 2 do 3. Była to niesamowicie ekscytująca kolejka francuskiej ligi i należy to zaznaczyć.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz