Sport

Ogromne doznania a także pierwsze miejsce Hamiltona w rundy o GP Arabii Saudyjskiej! Triumfatora tego sezonu Formuły 1 zobaczymy po ostatnim wyścigu trwającego wciąż sezonu!

Wielbiciele sportów motorowych nadal nie usłyszeli odpowiedzi na najważniejsze pytanie, a do finalnego rozstrzygnięcia trwającego wciąż sezonu Formuły 1 sezonu F1 został jedynie jeden wyścig. Od bardzo wielu lat nie zdarzyła się sytuacja w w zmaganiach w F1, aby triumfatora mistrzostw świata wyłonić dopiero pod koniec finałowego wyścigu sezonu. W tym kontekście bieżąco trwający sezon jest z pewnością nadzwyczajny. Trzeba mieć na uwadze to, że w tym sezonie tylko dwójka kierowców się liczyło w rywalizacji o tytuł mistrzowski. Oczywiście mowa o Hamiltonie z zespołu Mercedesa AMG Petronas a także Maxie Verstappenenie ze stajni RB Racing. W tym sezonie nadal rządzący mistrz napotkał oponenta, który dał radę rywalizować z nim. Siedmiokrotny mistrz świata miał okazję zrównać się liczbą punktów z kierowcom holenderskiego pochodzenia podczas trwania Grand Prix Arabii i rzeczywiście ta misja mu się udała. Dzięki rezultatom wspomnianego wyżej wyścigu o wygraniu mistrzowskiego tytułu zdecyduje ostatni pojedynek kończącego się sezonu.

Bez żadnych wątpliwości dyspozycja wspomnianych wyżej zawodników w aktualnym sezonie jest fenomenalna. Ci dwaj kierowcy od wyścigu numer jeden mocno odskoczyli pozostałym kierowcom i udowodnili im, kto tak naprawdę liczy się w walce o tytuł mistrza świata Formuły 1. Inni zawodnicy mieli możliwość wyłącznie zastanawiać się nad tym kto z tej dwójki na koniec wywalczy tytuł mistrzowski Formuły 1 oraz oglądać ich zmagania o najwyższe stopnie podium. W trakcie bieżącego sezonu było mnóstwo niesamowitych doznań i naprawdę często dochodziło do stłuczek między tymi dwoma świetnymi kierowcami i warto wziąć to pod uwagę. Pomimo ogromnych emocji Ci dwaj kierowcy wypowiadają się o sobie z wzajemnym poszanowaniem i podkreślają, że w decydującym wyścigu wygra ten lepszy zawodnik. Fakt, że pojedynek o tytuł mistrza świata F1 rozstrzygnie się dopiero podczas podczas Grand Prix Abu Dhabi jest bez cienia wątpliwości nieprawdopodobny dla wszystkich fanów sportów motorowych. Ostatni wyścig w tym sezonie F1 zapewni nam mnóstwo emocji i ciężko się z tym nie zgodzić. Możemy więc wyłącznie czekać na ostatnie rozstrzygnięcie pomiędzy tymi dwoma perfekcyjnymi zawodnikami.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz