Wiadomości

Porażka kadry Polski z czeską reprezentacją narodową na otwarcie eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Niesamowity pojedynek czeskiej drużyny narodowej - klęska kadry Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Poprzedni mundial w wykonaniu kadry polskiej nie był zbytnio udany. Nasi reprezentanci rzecz jasna zdołali awansować do fazy pucharowej, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy kibice z naszego kraju zgodnie sądzili, iż wymagana jest zmiana na pozycji selekcjonera. Między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem zespołu polskiego, a jego pierwszym istotnym rywalem była czeska kadra narodowa. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, aby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w polskiej reprezentacji były dobre, lecz weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Zespół narodowy Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole już po 3 minutach meczu. Zarówno dla graczy, jak i kibiców zebranych na stadionie w Pradze było to gigantyczne zaskoczenie. Od pierwszego gwizdka zawodnicy zespołu Czech prezentowali się znacznie lepiej od naszych graczy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części to się odmieni. Polska reprezentacja piłkarska prezentowała się trochę lepiej w drugiej odsłonie spotkania, jednak to czescy zawodnicy strzelili trzeciego gola. Kuchta był strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie starcia. Piłkarze drużyny narodowej Polski udało im się strzelić wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed końcem spotkania. Ten mecz w wykonaniu drużyny Polski był tragiczny i trzeba to zaznaczyć. Bez cienia wątpliwości nie w ten sposób debiut w zespole narodowym Polski wyobrażał sobie portugalski szkoleniowiec Santos. Polska drużyna zmierzy się z narodową kadrą Albanii w drugim spotkaniu eliminacyjnych zmagań. Z pewnością w tym starciu polska narodowa kadra musi zdobyć trzy punkty.

Walka z zanieczyszczeniem
Walka z zanieczyszczeniem

Media niezależne
Media niezależne

Wakacje i pandemia
Wakacje i pandemia

Inwazja na Ukrainę trwa
Inwazja na Ukrainę trwa

Wybuch w kopalni Pniówek
Wybuch w kopalni Pniówek

Zalukaj online
Zalukaj online

Ekino - filmy online
Ekino - filmy online

Hejo TV - filmy online
Hejo TV - filmy online

Fili CC - seriale online
Fili CC - seriale online

Zostaw komentarz