Sport

Poznaliśmy już kompozycje grup kwalifikacyjnych do światowych mistrzostw w piłce nożnej, które rozegrane zostaną w 2022 w Katarze

Piłka kopana to bez dwóch zdań najczęściej śledzona rywalizacja sportowa na ziemi. Z tego powodu pewnie nikogo zaskoczy to, że mnóstwo fanów sportu wyczekiwało na losowanie grup kwalifikacyjnych do mistrzostw świata, które odbędą się w Katarze za równe dwa lata. Swoich przeciwników w walce o mistrzowski turniej zobaczyli także nasi zawodnicy, którzy marzą o tym, by pojechać na ten wyjątkowy mistrzowski turniej. Warto zwrócić uwagę na to, iż awans na mistrzostwa świata w Katarze, które rozpoczną się za dwa lata uzyska zaledwie 13 drużyn z Europy. Eliminacje do światowych mistrzostw potrwają tylko dziewięć miesięcy. Reprezentacja naszego kraju dostać mogła co najmniej jednego silniejszego rywala, ponieważ była losowana z koszyka drugiego. Gala losowania kwalifikacyjnych grup do światowych mistrzostw w Katarze miała miejsce w szwajcarskim Zurychu.


Polska reprezentacja została umieszczona w I grupie, w której będzie rywalizować między innymi z Anglią oraz Węgrami. Albania, San Marino a także Andora to także przeciwnicy naszych piłkarzy w kwalifikacjach do światowych mistrzostw. Trzeba podkreślić fakt, iż jest to niezwykle równa grupa eliminacyjna i nasi reprezentanci będą mogli z pewnością marzyć o walce o awans do finałów światowych mistrzostw. Angielska reprezentacja jest niewątpliwym kandydatem do wygrania naszej kwalifikacyjnej grupy, gdyż ma sporą ilość niezwykle uzdolnionych graczy. Trener Jerzy Brzęczek jest więc usatysfakcjonowany z wylosowanych oponentów. Prawdą nie jest to, że dla wielu zawodników z drużyny polskiej będzie to ostatnia okazja, żeby zagrać na wielkim piłkarskim turnieju. Polscy kibice piłki nożnej na pewno mają nadzieję, że reprezentacja Polski będzie w stanie zdobyć promocję na mistrzostwa świata, które odbędą się w Katarze za równe dwa lata. Z pewnością wszystkie starcia okażą się bardzo ekscytujące.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz