Sport

Reprezentanci naszej kadry narodowej przybliżyli się do gry w potyczkach barażowych po tym jak pokonali narodową kadrę Albanii! Naprawdę trudna rozgrywka drużyny polskiej w eliminacjach do mundialu!

Zakwalifikowanie się na mundial jest z całą pewnością naprawdę istotne dla kibiców piłkarskich ze Starego Kontynentu. Zważywszy na pandemiczną sytuacją z zeszłego roku trwające w tej chwili eliminacyjne zmagania musiały zostać w takim przypadku wyjątkowo rozegrane później. Walkę w kwalifikacjach do katarskich mistrzostw świata kadra Polska rozpoczęła z nowym trenerem Sousą Paulo, którego zadaniem jest przygotować kadrę narodową do walki o awans na rozgrywane w kolejnym roku mistrzostwa świata w Katarze. Dla Polski początek walki w eliminacjach nie był specjalnie dobry, jednak najważniejsze jest to, że byliśmy w stanie wywalczyć kilka kluczowych oczek. Przeciwnikiem kadry narodowej Polski podczas wtorkowego wieczoru była albańska drużyna, która przed tym meczem była jedną lokatę wyżej w klasyfikacji grupy kwalifikacyjnej. W praktyce oznaczało, iż nasi piłkarze muszą ugrać komplet punktów, jeśli w dalszym ciągu chcieli rozmyślać o promocji na mistrzostwa świata.

Trzeba mieć na uwadze to, że początek tego pojedynku był bardzo równe i niezwykle trudno było wyznaczyć głównego faworyta do zwycięstwa. Pierwsza część starcia skończyła się rezultatem 0 do 0, co bez cienia wątpliwości było dużo korzystniejszą okolicznością dla albańskiej drużyny narodowej. O wiele korzystniej wyglądała o wiele korzystniej gra naszych piłkarzy i byliśmy zdecydowanie bliżej ustrzelenia bramki. Kadra Polska ostatecznie zdołała ustrzelić trafienie i wysunąć się na prowadzenie w trakcie tego meczu. Bardzo dobre dogranie Klicha wykorzystał Świderski Karol, który na murawie zjawił się w drugiej połowie spotkania. Ponownie selekcjoner Paulo Sousa pokazał, iż umie wprowadzać zawodników z ławki w trakcie trwania pojedynku. Na paręnaście minut spotkanie musiało zostać wstrzymane przez wzgląd na chuligańskie reakcje kibiców Albanii. Jednak to piłkarze z Polski mogli radować się z powodu trzech punktów, gdyż po wznowieniu pojedynku niewiele się zmieniło. Rezultat 1 do 0 na wyjeździe to bardzo dobra wieść odnosząca się do walki o dostanie się do mundialu w Katarze. Polska drużyna narodowa jest w tej chwili na miejscu numer dwa i kwestia promocji do baraży uzależniona jest tylko od naszych graczy.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz