Wiadomości

Rozmowa z księciem Harrym i Meghan Markle

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o godzinie 20:00 miał miejsce wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. O wywiadzie tym zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i do tej pory jest to jeden z przodowniczych tematów w otoczeniu wszelkich mediów. Po wyrzeczeniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był pierwszy połączony wywiad Meghan i księcia Harry'ego. Podczas rozmowy z Oprah Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. W czasie rozmowy pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, na podstawie zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w królewskiej rodzinie są raczej po stronie Elżbiety II i pozostałych członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Jednak nie można ukryć, że poparcie jest niepomiernie odmienne, w zależności od upodobań politycznych oraz wieku. Brytyjskie media , że jeśli Harry i Meghan chcieliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili nieodwołanie swoją okazję. Prócz wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła także motyw myśli samobójczych Meghan i tego, że książe nie zauważał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam podkreślił.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się szukaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili czwórkę znawców analizujących w mediach kwestie rodziny królewskiej na omówienie wywiadu 2 dni przed jego publikacją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym dawny sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, zinterpretowali całą rozmowę, zarzucając tym samym Oprah stronniczość a z kolei Markle wykorzystywanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym a także Meghan Markle ukazany został w wieczorem w TVN24. Co ciekawego rozmowę tą podglądało średnio mniej więcej milion odbiorców. Stacja była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednocześnie mówi się, jakoby wywiad ten jedynie potwierdził legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako dziennikarki, która może wykrzesać z rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Ze względu na szokujące informacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już wielokrotnie. Niewątpliwie trzeba stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne cały czas komentowany.

Walka z zanieczyszczeniem
Walka z zanieczyszczeniem

Media niezależne
Media niezależne

Wakacje i pandemia
Wakacje i pandemia

Inwazja na Ukrainę trwa
Inwazja na Ukrainę trwa

Wybuch w kopalni Pniówek
Wybuch w kopalni Pniówek

Zalukaj online
Zalukaj online

Ekino - filmy online
Ekino - filmy online

Hejo TV - filmy online
Hejo TV - filmy online

Fili CC - seriale online
Fili CC - seriale online

Zostaw komentarz