Sport

W pierwszym spotkaniu światowego czempionatu Reprezentacja Kataru przegrała z reprezentacją Ekwadoru w meczu otwarcia światowych mistrzostw rezultatem zero do jednego!

Mundial to impreza futbolowa, która odbywa się raz na 4 lata. kibice futbolu z całego świata czekają z utęsknieniem na inauguracyjny pojedynek turnieju i nie podlega to wątpliwości. W taki sam sposób było przy okazji mundialu w Katarze, który wystartował w ten weekend. Oficjalna ceremonia otwarcia mundialu, która prezentowała się fenomenalnie poprzedzała pierwsze spotkanie. Jednak później nadeszła pora na piłkę nożną i fani futbolu zgromadzeni na trybunach a także przez odbiornikami telewizyjnymi wyczekiwali świetnego pojedynku. Piłkarze narodowej reprezentacji Ekwadoru błyskawicznie zdobyli bramkę i już od pierwszego gwizdka sędziego emocji nie brakowało. Już po 3 minutach do siatki trafił Valencia i mogło się zdawać, iż drużyna narodowa Kataru będzie mieć bardzo trudno w tym pojedynku. Sędzia tego spotkania postanowił jednak prześledzić z pomocą systemu VAR poprawność tego trafienia i okazało się, że w chwili dogrania zawodnik znalazł się na pozycji spalonej. Gospodarze mistrzostw świata mieli więc bardzo dużo szczęścia w tej sytuacji.

Kadra narodowa Ekwadoru mimo cofnięcia pierwszego trafienia nie miała w planach przestać atakować. Zawodnicy z Ameryki Południowej cały czas mieli pod kontrolą przebieg tego spotkania, non stop przy tym atakując. Gracz narodowej drużyny Ekwadoru kilkanaście minut później znalazł się w akcji sam na sam z golkiperem kadry Kataru i został sfaulowany. Sędzia nie wahał się ani chwili i wskazał na jedenastkę, a golkiperowi dał żółty kartonik. Jedenastkę na bramkę zmienił kapitan kadry Ekwadoru Valencia. Naprawdę źle na tle narodowej drużyny Ekwadoru prezentowała się reprezentacja narodowa Kataru. Nie widać było pomysłu na ten pojedynek, a golkiper reprezentacji narodowej Ekwadoru przez większą część spotkania nie miał za dużo pracy. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy wpadło drugie trafienie dla zespołu Ekwadoru, a autorem kolejny raz był Valencia. W pierwszej połowy tego spotkania nie mieliśmy okazji oglądać już więcej trafień. W drugiej połowie obie drużyny zdecydowanie obniżyły tempo i na boisku niewiele się działo. Ten mecz w końcowym rozrachunku skończył się wynikiem dwa do zera dla narodowej kadry Ekwadoru, która perfekcyjnie zaczęła turniej. Narodowa kadra Kataru z kolei znalazła się aktualnie w trudnym położeniu i może mieć trudności z zakwalifikowaniem się do kolejnej fazy.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz