Sport

W rywalizacji półfinałowej baraży polscy piłkarze rywalizować będą z rosyjską narodową reprezentacją! Polska narodowa drużyna już poznała przeciwnika w batalii o kwalifikację na światowe mistrzostwa!

Nie podlega wątpliwości to, że końcówka kwalifikacyjnych zmagań do światowego czempionatu ze strony narodowej drużyny Polski była zaskakująco słaba. W końcowym rozrachunku polscy gracze zagwarantowali sobie występ w zmaganiach barażowych, ale z za dużą nonszalancją przystąpili do starcia z węgierską narodową drużyną. Nie byliśmy uprzywilejowani przy rozlosowaniu barażowych pojedynków, ponieważ nie zdołaliśmy uniknąć porażki. Los przydzielił nam umiarkowanie nie trudną barażową ścieżkę więc mieliśmy jednak sporo szczęścia. Pierwszym oponentem piłkarzy z Polski będzie reprezentacja Rosji, która na zeszłych światowych mistrzostwach zdołała dotrzeć aż do czołowej ósemki. Dla graczy selekcjonera Czerczesowa był to bez cienia wątpliwości imponujący rezultat, jednak po tym turnieju ich forma nie układała się za dobrze. I chociażby dlatego możemy myśleć o tym, iż zdołamy ugrać kwalifikację do finału turnieju barażowego o miejsce na światowych mistrzostwach w Katarze.

Na moment przed rozlosowaniem pojedynków barażowych na selekcjonera narodowej drużyny Polski Paulo Sousę runęła ogromna krytyka za skład, który zadecydował zagrać w pojedynku z reprezentacją Węgier. Spore grono ekspertów przed rozstrzygającymi pojedynkami dyskutowało nad tym, aby powołać kompletnie świeżego trenera. Jednak póki co Sousa zachował swoje stanowisko i warto uświadomić sobie, iż miał podczas rozlosowania sporo szczęścia. W ten sposób daliśmy radę uniknąć niezwykle nieprzyjemnej batalii z narodową reprezentacją Włoch, czyli w tej chwili panującymi mistrzami Starego Kontynentu. W decydującym starciu grać będziemy na Stadionie Narodowym w Warszawie z triumfatorem meczu pomiędzy zespołem Szwecji, a drużyną Czech jeżeli zdołamy zwyciężyć drużynę narodową Rosji. Z całą pewnością starcie z graczami ze Szwecji byłoby fantastyczną szansą na rewanż za porażkę wynikiem 2 do 3 na mistrzostwach Starego Kontynentu. Spotkanie z drużyną narodową Rosji nie będzie dla naszych graczy zbyt proste i warto być tego świadomym. Narodowa drużyna Polski będzie musiała wdrapać się na najwyższy poziom własnych futbolowych zdolności jeśli chcemy dalej marzyć o promocji na katarskie światowe mistrzostwa.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz