Sport

Zaskakujące wygrane mogli obejrzeć sympatycy sportów kontaktowych w trakcie gali mieszanych sztuk walki FAME MMA 14 w Tauron Arenie w Krakowie!

Mieszane sztuki walki były niezwykle popularne u nas w kraju w ostatniej dekadzie i nie można temu zaprzeczyć. Pierwszymi prekursorami starć MMA w naszym kraju byli Maciej Kawulski i Lewandowski, którzy utworzyli federację Konfrontacji Sztuk Walki. Sporo sympatyków do tego sportu zachęciła z całą pewnością walka Najmana z Pudzianem w roku 2009. Wymiana sportu przez Pudzianowskiego na mieszane sztuki walki bez najmniejszych wątpliwości była zadziwiająca. Każdy bardzo pragnął obejrzeć w ferworze walki mistrza świata Strongmenów a mnóstwo ekspertów było podekscytowanych tym wydarzeniem. W Polsce wraz z upływem czasu popularność sportów walki rosła i w efekcie tego powstała federacja FAME.

W ramach organizacji FAME MMA rywalizują między sobą postacie, które rozpoznawalne są w sieci internetowej. Już od pierwszych gal zobaczyć mogliśmy, że jest gigantyczne zainteresowanie tego typu produktem. Każda kolejna gala przełamywała wyniki sprzedażowe, jeżeli spojrzymy na wykupione PPV. W krakowskiej Tauron Arenie w ubiegły weekend zorganizowana została 14 edycja FAME MMA. Mnóstwo intrygujących walk dla swoich fanów przygotowali włodarze FAME MMA. Pojedynek pomiędzy Gimperem, a Mateuszem Trąbką był starciem wieczoru gali FAME 14. wszystkich starć był bardzo wysoki i należy pamiętać o tym. Obserwować można postęp u danych influencerów z każdą kolejną edycją FAME, często ma wpływ na poziom widowiska. Na walkę wieczoru, kiedy lepiej przygotowany był Mateusz Trąbka wyczekiwali fani MMA. We wrześniu najprawdopodobniej będzie miała miejsce następna odsłona FAME. Na ten kalendarzowy rok federacja FAME miała okazję już ogłosić wiele popularnych influencerów, które toczyć będą walki w octagonie. Warto oczekiwać na kolejne edycje FAME, ponieważ to jest emocjonujące widowisko.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Ewinner bonus
Ewinner bonus

Kody bonusowe
Kody bonusowe

Zostaw komentarz